WCZYTYWANIE

Menu

W piątek derby Mazowsza!

Już 25 stycznia o 17.30 podejmiemy w DPD Arenie Legionowo E.Leclerc Radomkę Radom! Przyjdź na derby Mazowsza!

W pierwszym meczu obu zespołów po ciężkim boju górą była DPD Legionovia, która zwyciężyła w Radomiu 3:2. Najlepszą zawodniczką tamtego spotkania wybrana została Zuzanna Górecka, w szeregach rywalek zaś brylowała Anna Bączyńska, która opuściła już szeregi Radomki. Beniaminek sprowadził na jej miejsce zaciąg zagraniczny: Amerykankę Brittany Abercrombie i Serbkę Sarę Sakradziję.

W ligowej tabeli E.Leclerc Radomka plasuje się zaraz za plecami DPD Legionovii z dwoma punktami straty, będzie to zatem arcyważne starcie. Optymizmem napawa fakt, że sytuacja kadrowa ekipy trenera Piotra Olenderka poprawiła się i ma on do dyspozycji niemal wszystkie swoje podopieczne.

Na meczu rozlosowane zostaną zaproszenia do Cinema City od Opel Nexteam! Wygra piątka szczęśliwców, którzy zjawią się na meczu.

Bilety dostępne w kasach przed meczem, w biurze klubu oraz na TICKETIK.PL.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych