WCZYTYWANIE

Menu

W piątek mecz otwarcia TAURONLigi!

Po 194 dniach przerwy siatkarki DPD Legionovii wracają do gry! W piątek podejmiemy we własnej hali Mistrza Polski: Grupa Azoty Chemika Police.

Przed rokiem spotkania obu ekip elektryzowały publiczność. W pamięci kibiców na lata zostanie starcie w Legionowie, które minimalnie wygrały faworytki z Polic (3:2).

Po zakończeniu sezonu 2020/21 oba kluby nie próżnowały na rynku transferowym. Do DPD Legionovii dołączyła najlepiej punktująca polska przyjmująca Olivia Różański, filar reprezentacji Hiszpanii Jessica Rivero Marin, amerykańska nadzieja olimpijska Shelly Stafford i kilka innych bardzo obiecujących siatkarek. Skład uzupełniły doskonale rokujące absolwentki akademii LTS Legionovia: Maja Szymańska i Diana Dąbrowska.

Grupa Azoty Chemik Police przed startem rozgrywek zdołał wykonać jeden z najciekawszych ruchów transferowych dobiegającego końca okienka, wiążąc się umową z serbską supergwiazdą Jovaną Brakocević-Canzian.

Piątkowe starcie będzie transmitowane „na żywo” na antenie Polsatu Sport. Będzie ono również otwarte dla kibiców, którzy w liczbie maximum 700 osób będą mogli obejrzeć mecz w DPD Arenie Legionowo. Bilety i karnety dostępne są na portalu www.ticketik.pl . Organizatorzy proszą o kupowanie biletów w formie elektronicznej!

DPD LEGIONOVIA LEGIONOWO – GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE
piątek, 18 września 2020, godzina 17.30

DPD Arena Legionowo

Bilety dostępne TUTAJ

Regulamin uczestnictwa dostępny TUTAJ

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych