WCZYTYWANIE

Menu

W piątek mecz z Developresem! Ogłaszamy Dzień Kibica!

Liga nie zwalnia tempa. Po poniedziałkowym zwycięstwie nad KSZO już w piątek podejmujemy Developres SkyRes Rzeszów! Zarząd klubu ogłasza DZIEŃ KIBICA!

W piątek o 20.30 zmierzymy się z jednym z faworytów do medali LSK. Po drugiej stronie siatki na boisko wybiegną takie gwiazdy, jak Katarzyna Zaroślińska, Jelena Blagojević Michaela Mlejnkova. Będzie to arcytrudne wyzwanie dla powracających do dobrej dyspozycji po kłopotach zdrowotnych legionowianek. Starcie w Ostrowcu udowodniło, że w zespole odżyło morale, a podopieczne Piotra Olenderka zapowiadają, że dadzą z siebie absolutnie wszystko!

W meczach z tak silnymi rywalami szalenie ważny jest doping publiczności w DPD Arenie Legionowo! Przyjdź i wspomóż swój klub! By docenić najwierniejszych fanów DPD Legionovii, Zarząd ustanowił piątkowe starcie DNIEM KIBICA! Wszystkie bilety na ten mecz są ulgowe (5 zł). Można kupować je w biurze klubu, kasach przed meczem oraz na platformie Ticketik.pl!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych