WCZYTYWANIE

Menu

W SOBOTĘ GRAMY W PILE!!!

Ależ ta liga w tym roku ma tempo!!! W poniedziałek wygraliśmy z KSZO Ostrowiec, a już w piątek wyjeżdżamy do Piły, aby w sobotę o 18:00 zagrać z PTPS. Piła to zupełnie inna drużyna niż w ubiegłym sezonie. Kilka doświadczonych siatkarek tj. Wilk, Babicz, Skorupa (znana z Legionovii), Kwiatkowska. Dobra amerykanka mająca za sobą grę w Europie – Leggs oraz libero z Białorusi Pauliukovskaja. I kilka zdolnych młodych dziewczyn na okrasę. Będzie to trudny mecz, ale powalczymy. W tym sezonie w każdym meczu będziemy się starać postawić rywalkom, bo nic nie mamy do stracenia. Ciekawy sezon… Sezon walki.

PS. Nie zagra raczej Klaudia Alagierska, ma uraz kolana. Oby wszystko było ok. Ala, jesteśmy z Tobą.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych