WCZYTYWANIE

Menu

W sobotę podejmiemy Bydgoszcz

Już jutro o 18.00 w DPD Arenie Legionowo zagramy z Bank Pocztowy Pałacem Bydgoszcz! 

W ostatniej kolejce siatkarki DPD Legionovii odniosły przekonujące wyjazdowe zwycięstwo nad Enea PTPS-em Piła i umocniły się na szóstej lokacie w ligowej tabeli. W sobotę ekipa trenera Olenderka zmierzy się z piątym w lidze Bank Pocztowy Pałacem Bydgoszcz.

Oba zespoły bardzo dobrze radzą sobie w LSK w sezonie 2018/19. W poprzedniej edycji rozgrywek stoczyły między sobą bój o bezpieczne utrzymanie w lidze, zdaje się jednak, że ich dyspozycja jest teraz znacznie lepsza. Bydgoszczanki prowadzone przez trenera Piotra Matelę  wygrały sześć z dziewięciu rozegranych dotychczas spotkań i mają na swoim koncie 18 oczek.

Przed sezonem do naszych sobotnich gości dołączyła atakująca Tamara Gałucha i przyjmująca Patrycja Balmas (Polak) i zdaje się, że to te dwa transfery są kluczem do dobrej gry Pałacanek w bieżącej edycji rozgrywek.

Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka wizytówek, spośród których na spotkaniu z Chemikiem Police (5 stycznia) wylosowana zostanie szczęśliwa, uprawniająca do odebrania nowego Opla Grandland X od naszego sponsora firmy Opel Nexteam do użytku do końca stycznia! Nasz sponsor tytularny firma DPD Polska przygotował natomiast kolejną pulę akcesoriów dla kibiców. Serdecznie zapraszamy!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych