WCZYTYWANIE

Menu

W sobotę podejmujemy Grot Budowlanych Łódź

Już w sobotę  o 18.00 zagramy w DPD Arenie Legionowo z Grot Budowlanymi Łódź.

Pomimo ogłoszenia żałoby narodowej spotkanie odbędzie się zgodnie z planem. Poprzedzi je minuta ciszy w celu uczczenia pamięci Pana Prezydenta Pawła Adamowicza, a mecz nie będzie miał oprawy muzycznej ani tanecznej. Podjęte zostały starania o przełożenie spotkania na bardziej dogodny termin, ale napięty terminarz gier Grot Budowlanych Łódź nie pozwolił znaleźć odpowiedniej daty.

Zawodniczki DPD Legionovia, które w ostatnim czasie dopadła epidemia anginy (Małgorzata Skorupa i Ewelina Polak), wracają do zdrowia podobnie, jak kontuzjowana Zuzanna Górecka. Niemniej, występ całej trójki w sobotnim meczu wciąż jednak stoi pod znakiem zapytania.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych