WCZYTYWANIE

Menu

W sobotę podejmujemy #VolleyWrocław

Podopieczne trenera Olenderka bronią statusu niezdobytej w sezonie 2018/19 DPD Areny Legionowo. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji!

W sobotę o 18.00 do DPD Areny Legionowo zawita #VolleyWrocław. Będzie to starcie ósmej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka żywności i środków czystości dla potrzebującej rodziny w ramach programu Szlachetna Paczka. Zachęcamy do wzięcia udziału!

Firma DPD Polska przygotowała niespodzianki dla naszych fanów! Zachęcamy do odpowiednio wcześniejszego przyjścia do hali, ponieważ pierwszych kilkuset kibiców otrzyma kije bam-bam i słodkie upominki!

W poprzednim sezonie nasz zespół dwukrotnie pokonał wrocławianki prowadzone przez trenera Marka Solarewicza. Od tego czasu oba zespoły uległy przebudowie. Wrocław opuściły m.in. Iga ChojnackaJulia SzczurowskaValerie NicholTamara Gałucha. Dołączyły do niego m.in. Aleksandra Rasińska (dla której będzie to pierwszy powrót do Legionowa w barwach innego klubu), Natalia Gajewska, Roksana Wers Magdalena Soter.

Jak dotąd wrocławiankom nie wiedzie się w lidze najlepiej: wygrały tylko jedno z rozegranych siedmiu spotkań. W pokonanym polu zostawiły Energę MKS Kalisz (3:0), uległy zaś E.Leclerc Radomce Radom (2:3), ŁKS-owi Commercecon Łódź (2:3), Enea PTPS-owi Piła (2:3), BKS-owi Profi Credit Bielsko-Biała (0:3), Grot Budowlanym Łódź (0:3) i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (1:3). Z dorobkiem sześciu oczek plasują się na dziesiątym miejscu w tabeli, o trzy punkty i trzy miejsca za DPD Legionovią.

Bilety można kupić w biurze klubu i na TICKETIK.PL.

 

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych