WCZYTYWANIE

Menu

W sobotę powalczymy w Muszynie

Już w sobotę o 17.00 ekipa Legionovii rozegra swoje kolejne spotkanie w bieżącym sezonie LSK. Podopieczne trenera Piotra Olenderka spróbują swoich sił w Muszynie.

Legionowianki udadzą się w dolinę Popradu już jutro po porannym rozruchu. Za swoją bazę na czas wyjazdu Legionovia obrała pobliską Wierchomlę Małą.

Po ośmiu rozegranych dotychczas kolejkach prowadzona przez trenera Bogdana Serwińskiego ekipa Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna plasuje się na piątej lokacie w LSK z czterema zwycięstwami i tylomaż porażkami na koncie. Receptę na zespół z Muszyny znalazły w tym roku między innymi zawodniczki Enea PTPS Piła.

Tegoroczny skład Muszynianki to interesujące zestawienie z wieloma młodymi zawodniczkami. Do ekipy z doliny Popradu dołączyły m.in. świetnie znana legionowskim kibicom Monika Bociek, a także Roksana Brzóska, Patrycja Flakus Paulina Bałdyga.

Zwycięstwo nad Treflem Proximą Kraków rozbudziło nadzieje legionowskich kibiców. W Muszynie niewątpliwie faworytem będzie ekipa gospodyń, lecz czy legionowianki po raz kolejny pokuszą się o niespodziankę? Tego dowiemy się już w sobotnie popołudnie. Spotkanie będzie relacjonowane radiowo  – odnośnik zamieścimy na naszej stronie przed mecze.

 

fot. R.Glapiak

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych