WCZYTYWANIE

Menu

W środę podejmiemy Developres SkyRes Rzeszów

Przed legionowskimi siatkarkami inauguracja sezonu na własnym parkiecie. Podopieczne trenera Macieja Bartodziejskiego podejmą Developres SkyRes Rzeszów. 

W pierwszej kolejce zespół z Rzeszowa był współautorem pięciosetowego dreszczowca w meczu z Pałacem Bydgoszcz. Po tie-breaku to rzeszowianki cieszyły się ze zwycięstwa. Następnie rozegrały one zwyycięski dwumecz w Lidze Mistrzyń z izraelskim Hapoelem Kfar Saba. Legionovia zaś miała po wyjazdowej przegranej w Ostrowcu Świętokrzyskim półtora tygodnia meczowej przerwy.

Przed nowym sezonem Developres SkyRes Rzeszów był aktywny na rynku transferowym, dołączyło do niego aż osiem nowych zawodniczek, wśród których należy wymienić Belgijkę Helene Rousseaux (Besiktas Stambuł), Serbkę Jelenę Blagojević (Chemik Police), czy doskonale nam znane z rodzimych parkietów Natalię Gajewską (Trefl Sopot) i Agatę Sawicką (Impel Wrocław).

Pierwszy domowy mecz Legionovii w nowym sezonie dostarczy nie tylko sportowych emocji fanom stęsknionym za żeńską siatkówką w najlepszym wydaniu, lecz również pozwoli jednemu z posiadaczy karnetów na sezon 2017/18 wygrać samochód marki Opel z pełnym bakiem na weekend od naszego partnera: firmy Opel Nexteam. Karnety można nabyć w dniu jutrzejszym w biurze klubu przy Chrobrego 50B od 10.00 do 17.00.

 

Legionovia Legionowo – Developres SkyRes Rzeszów

środa 25.10.2017, 19.00

Arena Legionowo, Chrobrego 50 B

 

BILETY:

normalny: 10 zł

ulgowy: 5 zł

plakat_projekt_dev_demo

fot. Ryszard Glapiak

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych