WCZYTYWANIE

Menu

W środę podejmujemy KSZO!

Po dobrych starciach na wyjeździe wracamy do DPD Areny Legionowo! W środę o 19.00 podejmujemy w niej ekipę KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. 

Szósta kolejka LSK na start! W swoim drugim starciu w DPD Arenie legionowianki zmierzą się z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Po pięciu rozegranych meczach podopieczne Piotra Olenderka plasują się na siódmej lokacie w lidze z sześcioma oczkami na koncie, ich rywalki zaś są na dziesiątej pozycji z dorobkiem czterech punktów.

Nasi środowi goście odnieśli zwycięstwo 3:1 nad E.Leclerc Radomką Radom, przegrali natomiast 0:3 z Developresem SkyRes Rzeszów, 2:3 z Energa MKS-em Kalisz, 1:3 z BKS Profi Credit Bielsko-Biała i 0:3 z Grot Budowlanymi Łódź.

Szkoleniowcem ekipy z Ostrowca Świętokrzyskiego jest słowacki trener Frantisek Bockay, który zastąpił Macieja Bartodziejskiego Jegora Pomahina. W zespole nie brakuje doświadczonych zawodniczek, jak Anna Miros Agnieszka Wołoszyn, jego barw bronią też m.in. przyjmująca Paula Słonecka, libero Zuzanna Kucińska  i środkowa Switłana Dorsman.

Start spotkania w środę o 19.00. Zachęcamy do przybycia do DPD Areny Legionowo! Bilety dostępne w biurze klubu i na Ticketik.pl!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych