WCZYTYWANIE

Menu

W środę podejmujemy KSZO!

Po dobrych starciach na wyjeździe wracamy do DPD Areny Legionowo! W środę o 19.00 podejmujemy w niej ekipę KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. 

Szósta kolejka LSK na start! W swoim drugim starciu w DPD Arenie legionowianki zmierzą się z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Po pięciu rozegranych meczach podopieczne Piotra Olenderka plasują się na siódmej lokacie w lidze z sześcioma oczkami na koncie, ich rywalki zaś są na dziesiątej pozycji z dorobkiem czterech punktów.

Nasi środowi goście odnieśli zwycięstwo 3:1 nad E.Leclerc Radomką Radom, przegrali natomiast 0:3 z Developresem SkyRes Rzeszów, 2:3 z Energa MKS-em Kalisz, 1:3 z BKS Profi Credit Bielsko-Biała i 0:3 z Grot Budowlanymi Łódź.

Szkoleniowcem ekipy z Ostrowca Świętokrzyskiego jest słowacki trener Frantisek Bockay, który zastąpił Macieja Bartodziejskiego Jegora Pomahina. W zespole nie brakuje doświadczonych zawodniczek, jak Anna Miros Agnieszka Wołoszyn, jego barw bronią też m.in. przyjmująca Paula Słonecka, libero Zuzanna Kucińska  i środkowa Switłana Dorsman.

Start spotkania w środę o 19.00. Zachęcamy do przybycia do DPD Areny Legionowo! Bilety dostępne w biurze klubu i na Ticketik.pl!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych