WCZYTYWANIE

Menu

Walka o Finał Młodej Ligi Kobiet

Młoda Legionovia pokonując dwukrotnie w 1/8 finału Młodej Ligi, zespół „ŁKS Łódź”, awansowała do ćwierćfinału, w którym zmierzy się również z Łodziankami tyle, że z zespołem Grot Budowlani Łódź.

Ćwierćfinałowe spotkania rozgrywane są do dwóch zwycięstw. Pierwsze spotkanie już w tę środę 5. kwietnia o godzinie 17:00 w Hali WSIiU w Łodzi, a rewanż odbędzie się tydzień później w Legionowie. Szczegóły meczu w Legionowie będziemy podawać wkrótce.
My trzymamy kciuki za Legionowianki i życzymy im zwycięstwa. Miejmy nadzieję, że to nasza drużyna awansuje do najlepszej czwórki i zobaczymy Legionovię w turnieju finałowym Młodej Ligi, który odbędzie się właśnie w naszym mieście, w Arenie Legionowo 29-30 kwietnia!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych