WCZYTYWANIE

Menu

Wielka inauguracja LSK w DPD Arenie Legionowo!

Już w niedzielę o 20.00 w DPD Arenie Legionowo odbędzie się pierwsze domowe spotkanie sezonu Ligi Siatkówki Kobiet. DPD Legionovia podejmuje Energa MKS Kalisz.

Na tę chwilę czekali wszyscy sympatycy piłki siatkowej w Legionowie. Po bardzo długiej przerwie pomiędzy sezonami najwyższa siatkarska klasa rozgrywkowa wraca do DPD Areny Legionowo! W pierwszym spotkaniu podopieczne Piotra Olenderka podejmować będą ekipę, meczami z którą zakończyły poprzedni sezon – Energa MKS Kalisz.

Ekipa z najstarszego polskiego miasta dostała prawo gry w LSK po rezygnacji Trefla Proximy Kraków. Po zakończeniu zmagań w I lidze na pierwszej lokacie zespół prowadzony przez trenera Mariusza Wiktorowicza uległ gruntownej przebudowie. Zostały w nim co prawda ważne punkt, jak środkowa Ewelina Janicka i pochodząca spod Legionowa przyjmująca Kinga Dybek, ekipę zasiliło jednak kilka zawodniczek, wśród których najwięcej uwagi zdaje się na siebie zwracać zaciąg zagraniczny: serbska przyjmująca Ljubica Kecman i szwedzka atakująca bałkańskiego pochodzenia Rebecka Lazic. To właśnie te dwie zawodniczki najbardziej przyczyniły się do zwycięstwa beniaminka nad BKS Profi Credit Bielsko-Biała w pierwszej kolejce.

Organizatorzy wraz ze Sponsorem Tytularnym, firmą DPD Polska, przygotowali dla kibiców wiele atrakcji! W DPD Arenie Legionowo stanie fotobudka, a każdy fan naszej ekipy zostanie wyposażony w Pakiet Kibica składający się z zestawu kibicowskich akcesoriów. Dzieci otrzymają słodką niespodziankę. Dzięki firmie DPD Polska wszystkie bilety na mecz są ulgowe i kosztują zaledwie 5 złotych!

W pierwszej kolejce DPD Legionovia zaprezentowała się z bardzo dobrej strony i postawiła trudne warunki Mistrzyniom Polski w ich własnej hali. Efektowna gra legionowianek i widoczna już na pierwszy rzut oka waleczność naszego nowego zespołu są dodatkowymi czynnikami zachęcającymi do przybycia na niedzielny mecz.

Chcemy stworzyć widowisko w DPD Arenie. Jesteśmy dobrze przygotowani do meczu. – powiedział trener Piotr Olenderek – Nasz tegoroczny zespół to ekipa charakternych dziewczyn, z których żadna nie odpuści nawet na moment. Myślę, że kibicom przypadnie do gustu obraz naszej gry.

fot. LSK.PLPS.PL

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych