WCZYTYWANIE

Menu

Wielka siatkówka wraca do DPD Areny!

Już w najbliższy piątek o 20.00 DPD Legionovia Legionowo rozegra pierwszy mecz sezonu na własnym parkiecie. Po drugiej stronie siatki jeden z najsilniejszych zespołów LSK: Grupa Azoty Chemik Police.

Po nieco rozczarowującym dla siebie sezonie 2018/19 działacze zespołu z Polic nie próżnowali i przeprowadzili kilka bardzo ciekawych ruchów na rynku transferowym. Stanowisko pierwszego szkoleniowca objął Turek Ferhat Akbas, a do jego ekipy dołączyły bardzo skuteczne zawodniczki rodem z Kuby: Wilma Salas Rossel i Gyselle Silva Franco. Obie Kubanki były wyróżniającymi się postaciami swojego zespołu w sparingach.

Na piątkowy mecz działacze legionowskiego klubu przygotowali wraz z jego partnerami szereg atrakcji dla kibiców. Wśród nich warto wymienić fotobudkę, występy taneczne grupy Elite Cheerleaders Academy, konkursy (z nagrodami od firm Domino’s Pizza oraz Diety od Brokuła) i wiele, wiele innych!

W piątek rozpocznie działalność również sklepik, w którym kibice będą mogli nabyć klubowe pamiątki, przekąski i napoje. Stoisko stanie na koronie trybun przy sektorze A.

Trwa sprzedaż biletów na piątkowe spotkanie. Można zaopatrzyć się w nie w biurze klubu (od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00) oraz na platformie Ticketik.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych