WCZYTYWANIE

Menu

Wielka siatkówka wraca do DPD Areny!

Już w najbliższy piątek o 20.00 DPD Legionovia Legionowo rozegra pierwszy mecz sezonu na własnym parkiecie. Po drugiej stronie siatki jeden z najsilniejszych zespołów LSK: Grupa Azoty Chemik Police.

Po nieco rozczarowującym dla siebie sezonie 2018/19 działacze zespołu z Polic nie próżnowali i przeprowadzili kilka bardzo ciekawych ruchów na rynku transferowym. Stanowisko pierwszego szkoleniowca objął Turek Ferhat Akbas, a do jego ekipy dołączyły bardzo skuteczne zawodniczki rodem z Kuby: Wilma Salas Rossel i Gyselle Silva Franco. Obie Kubanki były wyróżniającymi się postaciami swojego zespołu w sparingach.

Na piątkowy mecz działacze legionowskiego klubu przygotowali wraz z jego partnerami szereg atrakcji dla kibiców. Wśród nich warto wymienić fotobudkę, występy taneczne grupy Elite Cheerleaders Academy, konkursy (z nagrodami od firm Domino’s Pizza oraz Diety od Brokuła) i wiele, wiele innych!

W piątek rozpocznie działalność również sklepik, w którym kibice będą mogli nabyć klubowe pamiątki, przekąski i napoje. Stoisko stanie na koronie trybun przy sektorze A.

Trwa sprzedaż biletów na piątkowe spotkanie. Można zaopatrzyć się w nie w biurze klubu (od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00) oraz na platformie Ticketik.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych