WCZYTYWANIE

Menu

Wielka siatkówka wraca do Legionowa! IŁ Capital Legionovia gotowa do sezonu!

Już w najbliższą sobotę o 14.45 siatkarki IŁ Capital Legionovii Legionowo wybiegną na parkiet w spotkaniu, w którym zmierzą się na parkiecie IŁ Capital Areny Legionowo z ekipą #VolleyWrocław.

Drużyna trenera Chiappiniego intensywnie przepracowała okres przedsezonowy nie tylko w hali, ale również podczas polowania na rynku transferowym. Ekipę z Legionowa wzmocniły: Turczynka Yaprak Erkek, Amerykanka Lauren Barfield (powrót do klubu po 7 sezonach), Kubanka Gyselle Silva i Polki: Magdalena Damaske (powrót do klubu po rocznej przerwie), Aleksandra Gryka (powrót do klubu po dwuletniej przerwie), Sonia Stefanik i Hanna Tylska (obie z akademii LTS Legionovia). Zespól z Wrocławia również poczynił wzmocnienia, kontraktując m.in. Aleksandrę Rasińską, Andreę Kossanyiovą i Annę Kaczmar.

Legionowianki to faworytki sobotniego starcia, choć sztab szkoleniowy nie ukrywa, że do uzyskania swojej optymalnej formy zespół potrzebuje jeszcze nieco czasu. Spotkanie zapowiada się bardzo emocjonująco, gdyż zespół z Dolnego Śląska prowadzony przez Dawida Murka to ambitna ekipa, która postara się zaskoczyć IŁ Capital Legionovię na jej własnym parkiecie.

Sprzedaż biletów na sobotni mecz już trwa w Internecie (na platformie eBilet.pl) oraz w kasie klubu. Tę oraz wiele innych informacji dotyczących zespołu kibice mogą znaleźć na bezpłatnej aplikacji mobilnej dostępnej już teraz na Google Play i AppStore pod nazwą Legionovia SA.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych