WCZYTYWANIE

Menu

Wielki sukces Legionovii w Młodej Lidze Kobiet!

Stało się! Drugi raz z rzędu zdobyliśmy medal Młodej Ligi Kobiet. Tym większa to dla nas frajda, że w składzie mięliśmy tylko dwie dziewczyny które nie są już juniorkami (Smarzek i Chojnacka)!!! Trzon zespołu stanowiły juniorki zespołu trenera Wojtka Lalka, dla których MLK była nie tylko miejscem walki o medal w tej kategorii wiekowej, ale również elementem przygotowań do MP Juniorek. Zdobyliśmy brąz deklasując drużynę Developresu SkyRes Rzeszów wcześniej ulegając późniejszym mistrzyniom z Sopotu po wielkiej walce 3:2. Można dziś dywagować co by było, gdyby w dniu półfinału w Krapkowicach mogły tam się znaleźć zawodniczki, które grały z Piłą – i to skutecznie – o awans do kolejnej rundy Pucharu Polski. A mogło być tam tych dziewczyn jeszcze… 6. Nasi rywale w turnieju finałowym MLK nie grali w tym terminie spotkań pucharowych i mogli zagrać jak to mówią „wszystkim co mają”. Nie ma jednak co narzekać. Dla naszego klubu, ciężko w tym roku doświadczanego przez los ten brązowy medal to sukces wielki i kolejne potwierdzenie, że przyszłość należy do naszych dziewczyn. A to oznacza dobre czasy dla Legionovii. A oceny zawodniczek, które sięgnęły po medal nie będzie. wszystkie dołożyły swoją cegiełkę i jeszcze raz im gratulujemy!

fot.: www.mlodaligakobiet.pl

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych