WCZYTYWANIE

Menu

Wielkie emocje i cenny jeden punkt

Kibice, którzy przyszli do Areny w środowy wieczór, na brak emocji narzekać na pewno nie mogą! Nasze dziewczyny grały z drużyną Grot Budowlani Łódź, zajmującą obecnie trzecią lokatę w tabeli i stoczyły z nimi bardzo wyrównaną pięciosetową batalię.
Drużyna z Łodzi, to bardzo silny zespół mający w swoim składzie doświadczone zawodniczki, które w tym sezonie radzą sobie bardzo dobrze. Nasza drużyna zajmuje obecnie 14 miejsce i chyba tylko najwięksi fani naszych zawodniczek wierzyli w to, że w Arenie Legionowo będziemy grać z nimi jak równy z równym.
Oprócz pierwszego seta, w którym nasze dziewczyny nie mogły znaleźć sposobu na dobrą grę Budowlanych, każdy kolejny przyniósł naszym kibicom mnóstwo radości. Dało się zauważyć, że od drugiego seta nasze dziewczyny w niczym nie ustępowały Łodziankom.

Niestety nie udało nam się tego spotkania wygrać, za to zdobyliśmy bardzo cenny jeden punkt i do 10 miejsca w tabeli brakuje nam już tylko 3oczek.
Ten mecz mógł się podobać, było w nim dużo emocjonujących zwrotów akcji, wiele udanych obron i wspaniałych ataków. To, co najprawdopodobniej zaważyło o naszej przegranej, to zbyt duża ilość błędów popełnionych przez naszą drużynę. Przy 30 błędach rywalek, nasze 42 to niestety zbyt dużo.

To, co było na minus, to praca dwóch sędziów: Marka Słowika oraz Dariusza Wolskiego, która na pewno nie zasługuje na pochwałę. Ci dwaj Panowie niestety zdecydowanie nie poradzili sobie z presją i raz za razem podejmowali krzywdzące decyzje dla obu zespołów. Przerwy, które sędziowie stwarzali swoimi decyzjami wybijały z rytmu zarówno jeden jak i drugi zespół, przez co cierpiały nie tylko drużyny, ale także widowisko sportowe.

Bardzo dziękujemy kibicom za nieustający doping. Widzimy się ponownie w niedzielę o godzinie 17:00 na meczu przeciwko BKS Bielsko-Biała!

#gonovia

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych