WCZYTYWANIE

Menu

Wielkie zmiany! Nowy prezes i rada nadzorcza

Trwa rewolucja w Legionovia S.A. Kibice doświadczyli już nowej jakości widowisk w DPD Arenie Legionowo, obejrzeli również nowy, silniejszy skład. Nadszedł czas na zmiany w strukturach klubu.

Nowym Prezesem Zarządu spółki Legionovia S.A. został Konrad Ciejka, twórca potęgi młodzieżowej akademii LTS Legionovia.

Kiedy obejmowałem stanowisko prezesa LTS obiecałem, że w ciągu trzech lat będziemy walczyć o medale Mistrzostw Polski. Sukces przyszedł znacznie szybciej, bo już w drugim roku świętowaliśmy podwójne złoto – mówi nowo obrany prezes – Czas na odważne deklaracje. W ciągu najbliższych trzech lat nasza ekipa seniorek włączy się w walkę o medale LSK jako równorzędny rywal.

Skład Zarządu spółki uzupełnia dotychczasowy Prezes Sławomir Supa.

Zmianom uległ również skład rady nadzorczej. Na stanowiskach zostali: przewodnicząca Katarzyna Hołubiuk, Andrzej Hodyr (sekretarz) i Piotr Radzikowski. Do rady dołączyło troje nowych członków: lokalny przedsiębiorca (specjalista w dziedzinie BHP) Norbert Ciecierski, pedagog, architekt i na co dzień dyrektor bursy LTS Legionovia Magdalena Kwilecka oraz przedsiębiorca, doradca podatkowy, finansista i wykładowca uczelni ASBIRO Robert Okulski (wiceprzewodniczący).

Rotacje w składzie osobowym klubowych struktur to kolejny punkt konsekwentnie realizowanych przez Legionovia S.A. przemian. Ich owocem – zgodnie z cytowaną wyżej wypowiedzią nowego prezesa – ma być zupełnie nowa jakość działalności legionowskiego klubu.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych