WCZYTYWANIE

Menu

Witamy na nowej stronie Legionovii

Witajcie. Jak co roku dokonujemy zmian na naszej stronie www. Staramy się wychodzić Wam na przeciw, słuchać Waszych głosów, sugestii i opinii.

To Wy w końcu jesteście duszą klubu, kreatorami zmian i dlatego chcemy, żeby nasza strona www była Waszą stroną. Bo to jest naszym celem – być jak najbliżej Was. Chcemy, żebyście dowiadywali się wszystkiego co istotne w naszym klubie, i w okół niego, z pierwszej ręki. Tylko tutaj będą zamieszczane informacje sprawdzone i pewne. Nowa strona klubowa została zaprojektowana tak, aby łatwiej było się po niej poruszać.

Strona www.legionovia.pl jest teraz nowoczesna, użyteczna, wygodna i responsywna – serwis świetnie działa na monitorach i urządzeniach przenośnych (smartfony, tablety). Zmieniliśmy jej układ i grafikę. Nie będziecie mieli kłopotu z natłokiem informacji, po prostu będzie można „płynąć” po kolei po wiadomościach, zdjęciach, filmach.Najważniejsze jednak jest to, że będzie jeszcze bardziej „żywa”.

Przeczytacie więcej o dziewczynach i członkach sztabu. Zespół mamy bardzo młody, przychodzi kilka dziewczyn równie młodych lub nawet jeszcze młodszych, warto więc je bliżej poznać. Dużo więcej będzie wywiadów, więcej materiałów filmowych. Postaramy się też zarazić Was ideą uczestnictwa w zabawach i konkursach takich typowo kibicowskich.

Wkrótce tak samo będzie na stronach LTS Legionovii. Jedno miasto, jedna siatkarska Legionovia w końcu. No cóż, szkoda więcej słów. Czas otworzyć nowy rozdział… tzn. nową stronę. Pozdrawiamy i ogłaszamy, że choć do pierwszego meczu sezonu 2015/2016 jeszcze kilka tygodni my ten nowy sezon uważamy za otwarty!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych