WCZYTYWANIE

Menu

Wspaniałe zwycięstwo Legionovii!!!

Ależ to był mecz! Każdy kto był w Arenie przeżył niesamowite emocje i zobaczył, co by nie mówić, niespodziewane zwycięstwo naszej ekipy! Przed meczem absolutnym faworytem była drużyna z Dąbrowy, która ten mecz musiała wygrać, bo to była dla rywalek jedyna szansa aby uniknąć w fazie play-off gry z Chemikiem. Nie było więc mowy o odpuszczaniu przez Tauron, grą rezerwami itp., itd. Grały od początku na maksa, ale i nasze dziewczyny postawiły się mocno. Choć mecz był nierówny, mnóstwo było błędów własnych na co wpływ miała na pewno stawka meczu dla obu zespołów. W tie-breaku przegrywaliśmy 2:7 a mimo to wygraliśmy!!! Choć w całym meczu byliśmy nieskuteczni w pierwszym ataku, zbyt dużo było błędów w przyjęciu i graliśmy generalnie nie najlepiej zagrywką (choć Iga grała w tym elemencie dobrze, a Daria nie psuła grając dokładnie) to jednak my wygraliśmy to zacięte, prawie dwu i pół godzinne spotkanie. Co ciekawe właśnie piąta partię wygraliśmy… zagrywką. Iga dała sygnał, a Daria dokończyła a obie dziewczyny grały po prostu dobrze taktycznie. Warto wyróżnić jeszcze Kasię Połeć i dobre zmiany dawała Ala Grabka z Moniką Bociek. Zresztą wszystkie grały naprawdę walecznie, z zębem i zasłużyły w pełni na ten sukces! Teraz wyjazd do Bydgoszcz. Jedźcie z nami!!!!

Legionovia Legionowo – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (16:25, 25:22, 16:25, 25:22, 15:12)

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych