WCZYTYWANIE

Menu

Wszyscy do Areny! Czyli Legionovia vs KSZO Ostrowiec

Zapraszamy serdecznie już w tę niedzielę 2 kwietnia na prawdopodobnie ostatni mecz naszej drużyny w Arenie Legionowo w tym sezonie. W walce o 13 zmierzymy się z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Początek spotkania o godzinie 17:00 ale zachęcamy do przybycia zdecydowanie wcześniej aby już od rozgrzewki nasze dziewczyny czuły wasze wsparcie!

Zwycięstwo w tym dwumeczu jest dla nas bardzo ważne w tym momencie, ponieważ ewentualna porażka sprawi, że będziemy walczyć z drużyną pierwszej ligi o utrzymanie.

Dlatego potrzebujemy waszego wsparcia jak nigdy wcześniej, przyjdź z całą rodziną oraz znajomymi i zróbmy wspaniałą atmosferę, która pomoże nam zwyciężyć.
Planujemy zrobić grupowe zdjęcie wspólnie ze wszystkimi obecnymi kibicami dlatego po meczu prosimy o zostanie w Hali i wsłuchiwanie się w komunikaty spikera.

Zapraszamy 2 kwietnia Arena Legionowo na godzinę 17:00.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych