WCZYTYWANIE

Menu

Wyciągamy wnioski i trenujemy dalej

W 12. kolejce Orlen Ligi nasza drużyna zmierzyła się w Hali Orbita z Impelem Wrocław. Nie był to dobry wyjazd dla naszego zespołu, ponieważ ulegliśmy Wrocławiankom w setach 3:0 (25:13 25:18 25:22). Pisaliśmy już o tym, że będzie to trudny wyjazd dla naszej drużyny, ponieważ borykamy się z problemami zdrowotnymi. Kontuzje i przeziębienia utrudniają nam trenowanie oraz zaprezentowanie takiej siatkówki na jaką nas stać.

Nie zasłaniamy się tym tylko mówimy jak jest. Oczywiście nie przez to przegraliśmy z Impelem. Drużyna z Wrocławia to bardzo silny i wysoki zespół, mający doświadczone zawodniczki w swoim składzie.

Impel od początku wywierał na nas presję szczególnie na zagrywce. Mieliśmy bardzo duży problem w przyjęciu. Mówi się, że Impel to jedna z najlepiej zagrywających drużyn w naszej lidze, czego doświadczyliśmy na własnej skórze. Możliwość gry gospodyń na własnej hali również była ich atutem – hala „Orbita” jest bardzo specyficzna i nie tak łatwo jest ją „poczuć” na boisku.

Tymczasem Wrocław za nami. Teraz czas na mecz w swojej hali z Dąbrową Górniczą, czyli kolejnym bardzo dobrym zespołem, który reprezentuje Polskę w Lidze Mistrzyń.
Mecz odbędzie się 22.12.2016r. o godzinie 19:00. Mamy nadzieję, że mimo przedświątecznej gorączki zobaczymy się w Arenie Legionowo w jak najliczniejszym i najgłośniejszym gronie. My postaramy się dać z siebie wszystko i zostawić serce na parkiecie, tym bardziej, że to nasz ostatni mecz w tym roku!

Pamiętajcie, że przychodząc do Areny na nasze mecze będziecie mogli zdobyć nagrody od naszych sponsorów, między innymi produkty od firmy Dawtona, które ułatwią robienie świątecznych potraw.

Pozdrawiamy!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych