WCZYTYWANIE

Menu

Wygrana i przegrana w Wieliczce

Za nami dwa pierwsze mecze w Wieliczce. W pierwszym dość wyraźnie przegraliśmy (0:3) z jednym z faworytów do medali w sezonie 2016/2017 tj. Developresem SkyRes Rzeszów. W meczu było niewiele zmian, a zagrały praktycznie cały czas Rasińska, Skiba, Grabka, Bączyńska, Połeć i Pacak oraz Adamek. W składzie rzeszowianek kilka reprezentantek i ogranych na ligowych parkietach dziewczyn, wśród nich nasza do niedawna środkowa Karolina Szymańska. Gra u nas falowała, ale dziewczyny starały się ciągle realizować założenia taktyczne i ćwiczyły dwa elementy gry. Za dużo jednak było błędów własnych, bo aż 32… Choć z drugiej strony graliśmy to co mieliśmy nawet w bardzo trudnych sytuacjach boiskowych. W drugim meczu grała prawie ciągle inna szóstka, a nieliczne i chwilowe zmiany nie zmieniły tego, że aktorkami zwycięskiego (3:1) meczu z WTS Solna Wieliczka były Mikołajewska, Rasińska, Wawrzyniak, Bociek, Alagierska, Chojnacka i Korabiec. Również w tym meczu graliśmy taktycznie te same dwa elementy i choć wygraliśmy, to błędów własnych było po naszej stronie… 32. Jutro gramy z BKS Profi Credit Bielsko Biała i możemy zapewnić naszych kibiców i rywalki ( 🙂 ), że zagramy taktycznie dokładnie to samo! Ale po to są takie turnieje i mecze, żeby nasza bardzo młoda ekipa ćwiczyła, ćwiczyła, ćwiczyła… i ćwiczyła. Dziękujemy reprezentantom Klubu Kibica, którzy nas wspierają i naszemu fotografowi – Ryśkowi. Fajne chłopaki.

>> przejdź do fotogalerii

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych