WCZYTYWANIE

Menu

Wygrana i przegrana w Wieliczce

Za nami dwa pierwsze mecze w Wieliczce. W pierwszym dość wyraźnie przegraliśmy (0:3) z jednym z faworytów do medali w sezonie 2016/2017 tj. Developresem SkyRes Rzeszów. W meczu było niewiele zmian, a zagrały praktycznie cały czas Rasińska, Skiba, Grabka, Bączyńska, Połeć i Pacak oraz Adamek. W składzie rzeszowianek kilka reprezentantek i ogranych na ligowych parkietach dziewczyn, wśród nich nasza do niedawna środkowa Karolina Szymańska. Gra u nas falowała, ale dziewczyny starały się ciągle realizować założenia taktyczne i ćwiczyły dwa elementy gry. Za dużo jednak było błędów własnych, bo aż 32… Choć z drugiej strony graliśmy to co mieliśmy nawet w bardzo trudnych sytuacjach boiskowych. W drugim meczu grała prawie ciągle inna szóstka, a nieliczne i chwilowe zmiany nie zmieniły tego, że aktorkami zwycięskiego (3:1) meczu z WTS Solna Wieliczka były Mikołajewska, Rasińska, Wawrzyniak, Bociek, Alagierska, Chojnacka i Korabiec. Również w tym meczu graliśmy taktycznie te same dwa elementy i choć wygraliśmy, to błędów własnych było po naszej stronie… 32. Jutro gramy z BKS Profi Credit Bielsko Biała i możemy zapewnić naszych kibiców i rywalki ( 🙂 ), że zagramy taktycznie dokładnie to samo! Ale po to są takie turnieje i mecze, żeby nasza bardzo młoda ekipa ćwiczyła, ćwiczyła, ćwiczyła… i ćwiczyła. Dziękujemy reprezentantom Klubu Kibica, którzy nas wspierają i naszemu fotografowi – Ryśkowi. Fajne chłopaki.

>> przejdź do fotogalerii

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych