WCZYTYWANIE

Menu

Wyjątkowy dzień dla legionowskiej siatkówki

Jerzy Górecki był niezwykłym dla legionowskiej siatkówki człowiekiem. Wiele lat był działaczem i sponsorem LTS Legionovia, a później szefem Rady Nadzorczej Legionovii S.A. Jego odejście był szokiem i smutnym dniem dla nas wszystkich. Ważne jest jednak to, że został w naszej pamięci. Jako Przyjaciel, Kolega… Właśnie dlatego spotkamy się w sobotę 10 września w Arenie Legionowo aby oddać mu hołd w sposób pewnie Jemu najbliższy – grając w siatkówkę. I wspominając Go. Naszym rywalem w tych całodniowych zmaganiach na parkiecie i z myślami o takich ważnych ludziach jak Jerzy towarzyszyć nam będą siatkarki i sztaby trenerskie oraz działacze MKS Dąbrowa Górnicza. Zagrają młodziczki, kadetki, drużyna młodej ligi, w tym juniorki, oraz seniorki. Zapraszamy od 10:00 do Areny. To chyba taki dzień, że warto znaleźć choć chwilę…

mmm1441414141

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych