WCZYTYWANIE

Menu

Wyjątkowy dzień dla legionowskiej siatkówki

Jerzy Górecki był niezwykłym dla legionowskiej siatkówki człowiekiem. Wiele lat był działaczem i sponsorem LTS Legionovia, a później szefem Rady Nadzorczej Legionovii S.A. Jego odejście był szokiem i smutnym dniem dla nas wszystkich. Ważne jest jednak to, że został w naszej pamięci. Jako Przyjaciel, Kolega… Właśnie dlatego spotkamy się w sobotę 10 września w Arenie Legionowo aby oddać mu hołd w sposób pewnie Jemu najbliższy – grając w siatkówkę. I wspominając Go. Naszym rywalem w tych całodniowych zmaganiach na parkiecie i z myślami o takich ważnych ludziach jak Jerzy towarzyszyć nam będą siatkarki i sztaby trenerskie oraz działacze MKS Dąbrowa Górnicza. Zagrają młodziczki, kadetki, drużyna młodej ligi, w tym juniorki, oraz seniorki. Zapraszamy od 10:00 do Areny. To chyba taki dzień, że warto znaleźć choć chwilę…

mmm1441414141

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych