WCZYTYWANIE

Menu

Wyjazd do jaskini lwa – trzeci etap tury wyjazdowej

W 10 dni sporo ponad 2 000 km! Taką trasę musimy pokonać przez trzy pierwsze kolejki, praktycznie 2 dni w autokarze! Nie ma co ukrywać, że to bardzo trudne dni dla naszej drużyny. Arena zagości pierwsze rywalki w obecnym sezonie dopiero 5 listopada. A wcześniej właśnie mecz w Policach. Chemik Police to drużyna kompletna i kolejny rok z rzędu główny kandydat do Mistrzostwa Polski. W jej szeregach na każdej pozycji gra aktualna bądź była reprezentantka swojego kraju, kilka gwiazd świeci bardzo jasno… W szeregach tej ekipy „nasza” Malwina Smarzek, która gra coraz lepiej i widać, że już się zaaklimatyzowała. Mecz będzie więc wyjątkowo trudny, ale kto naszym dziewczynom zabroni powalczyć o punkty i sławę!? Nikt. I tego im życzymy.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych