WCZYTYWANIE

Menu

Wywiad z E. Rasińską, właścicielką ER SPORT, nowego partnera Legionovii

WASZA MŁODA FIRMA POSTANOWIŁA PODJĄĆ WSPÓŁPRACĘ Z SIATKARSKĄ LEGIONOVIĄ. DLACZEGO? TO UCZESTNIK ORLEN LIGI I…, CO BY NIE MÓWIĆ, DUŻE WYZWANIE DLA WAS…

Uwielbiam wyzwania i uwielbiam siatkówkę, zwłaszcza w żeńskim wydaniu. To była odważna decyzja z obu stron, także ze strony działaczy klubu z Mazowsza, by podjąć współpracę z moją nową marką. Teraz gramy w jednej drużynie i wspólnie chcemy wprowadzić na siatkarski parkiet powiew świeżości, także za pomocą strojów.

PROSZĘ POWIEDZIEĆ KILKA SŁÓW O FIRMIE. NO I SKĄD POMYSŁ, ABY ZAANGAŻOWAĆ SIĘ W PRODUKCJĘ ODZIEŻY DLA SIATKAREK?

ER to polska firma , która od lat produkuje stroje dla pań. Marka ER to taka klasyka z nutką ekstrawagancji. Natomiast moim najmłodszym dzieckiem jest marka ER SPORT. I jak to z dziećmi bywa, narodziła się z miłości. Z miłości do sportu, a w szczególności do siatkówki. To dyscyplina szczególnie bliska mojemu sercu, bo zakorzeniona w rodzinie. I dzięki temu wiem, jakie potrzeby i wymagania stroje sportowe powinny spełniać. Tak, by zawodniczkom było w nich wygodnie, by się w nich świetnie czuły i, co ważne dla każdej kobiety, świetnie wyglądały.

PRODUCENCI UZNANYCH MAREK SĄ OBECNI NA RYNKU OD LAT I MAJĄ Z PEWNOŚCIĄ NIE TYLKO UGRUNTOWANĄ POZYCJĘ RYNKOWĄ, ALE I BOGATĄ OFERTĘ. CZYM ER SPORT SIĘ WYRÓŻNIA NA TLE INNYCH MAREK?

Przede wszystkim nie jesteśmy fabryką. Nie produkujemy strojów, tylko je tworzymy. Jesteśmy lokalną firmą, szyjemy na miejscu, własnoręcznie, wykorzystujemy najwyższej jakości tkaniny, produkowane w Polsce, certyfikowane, spełniające wszelkie wymogi branżowe. Dbamy o najmniejsze detale. Każda sztuka ubrania jest tworzona z sercem, pasją, w przejrzysty sposób. Poza tym postanowiliśmy przygotować dla seniorek Legionovii kolekcję
strojów trochę innych od dotychczasowych…

NO WŁAŚNIE, DLA LEGIONOVII PRZYGOTOWALIŚCIE SPECJALNĄ KOLEKCJĘ. PROSZĘ POWIEDZIEĆ O NIEJ KILKA SŁOW… KOLORY ZASKAKUJĄ…

Cieszę się, bo zależało nam na tym, by zaskakiwały. By były dopełnieniem energii, pasji, młodości i urody zawodniczek. To kolory ziemi.

NA PEWNO SIATKARKI LEGIONOVII BĘDĄ ŚWIETNYMI AMBASADORKAMI DLA TAK MŁODEJ MARKI. W KOŃCU TO RÓWNIEŻ NAJMŁODSZA DRUŻYNA ELITY I SPORO W LEGIONOVII SIATKAREK – REPREZENTANTEK RÓŻNYCH KATEGORII WIEKOWYCH, SPORO DZIEWCZYN DO KADR ASPIRUJE. CZY PLANUJECIE JAKIEŚ SPECJALNE KAMPANIE PROMOCYJNE Z UDZIAŁEM SIATKAREK?

Wkrótce na stronach klubowych będzie można zobaczyć sesję zdjęciową zawodniczek w strojach najnowszej kolekcji. Produktami ER SPORT chcemy wspierać osiągnięcia siatkarek Legionovii, który jest wizytówką regionu, symbolem stawiania na młodzież.

CZY CHCECIE ZAPROPONOWAĆ WYBRANE PRODUKTY KIBICOM LEGIONOVII? MOŻE SPYTAMY WPROST – BĘDĄ KOSZULKI CZY BLUZY? TE KIBICE KOCHAJĄ…

Mam nadzieję, że pokochają też naszą kolekcję (śmiech). Tak, mamy taki plan w najbliższej przyszłości, kiedy ruszy sezon spotkań ligowych. W ogóle te stroje mają być początkiem wspólnego projektu, który – mamy nadzieję – będzie się rozszerzał. Projektu, któremu przyświeca hasło EMOCJE I RADOŚĆ!
ER SPORT chce promować swoje produkty w myśl idei, że emocje i radość to kwintesencja sportu. To najważniejsze rzeczy, które czerpiemy z wyzwań – niezależnie od tego, czy mówimy o sporcie zawodowym, wyczynowym, czy amatorskim.

To moja wizja marki ER SPORT i tak widzę grę Legionovii. Życzę Legionovii by była to gra, która gwarantuje zawodniczkom i kibicom emocje i wyzwala radość. To jest piękno sportu (i sportsmenek). Piękno, które mają podkreślać stroje ER SPORT.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych