WCZYTYWANIE

Menu

Wywiad z Prezesem SPC Januszem Kazimierczukiem

SPC zostało nowym partnerem siatkarek Legionovii. Jak do tego doszło?

Od dłuższego czasu obserwujemy olbrzymie zainteresowanie kibiców siatkówką. Jest to fantastyczny i „czysty” sport. Dlatego też chcielibyśmy włożyć swoją „cegiełkę” w jego rozwój, sponsorując bardzo obiecującą drużynę siatkarek Legionovii. Nie bez znaczenia jest też zaangażowanie SPC na legionowskim rynku, gdzie z coraz większym powodzeniem sprzedajemy nasze pieczywo i ciasta.

Proszę powiedzieć kilka słów o piekarni…

Jesteśmy piekarnią z ponad 65 letnim doświadczeniem w produkcji pieczywa. Nasz asortyment to szeroki wybór pieczywa pszennego, żytniego i mieszanego począwszy od tradycyjnych chlebów, chlebów z ziarnami, poprzez różnorodne smakowite bułki, bagietki, ciabatty oraz aromatyczne przekąski. Wszystkie nasze wyroby przygotowujemy z pasją, według specjalnych, sprawdzonych receptur. Nasze wypieki można kupić w wielu sieciach handlowych, sklepach osiedlowych oraz w ponad 50 sklepach firmowych.

SPC pojawi się w Legionowie nie tylko w klubie, ale również z własną placówką sprzedaży…

Tak, nasza sieć sprzedaży stale rośnie. Rozwijamy się i otwieramy coraz więcej sklepów firmowych również w okolicach Warszawy. Teraz też zapraszamy serdecznie do stoiska naszej piekarni, które znajduje się na terenie sklepu Netto (100 metrów od Areny Legionowo – klub).

Wiemy, że będą Państwo również partnerem Legionowskiej Akademii Siatkówki. Jakie pieczywo będą miały w swoim codziennym menu nasze siatkarki?

Pieczywo SPC to wspaniała propozycja dla przygotowania zdrowego, energetycznego śniadania. Wypieki z ziarnami zbóż, a w szczególności pieczywo pełnoziarniste, są cennym źródłem błonnika oraz węglowodanów złożonych. W menu naszych sportsmenek z pewnością znajdą się pyszne bułki grahamki czy chleb razowy wiejski z grupy pieczywa na naturalnym zakwasie  – Staropolska Tradycja i inne oparte na naturalnym sposobie wypieku, bez konserwantów.

Czy przewidują Państwo jakieś atrakcje dla fanów legionowskiej siatkówki?

Tak, fani Legionovii mogą liczyć na wiele atrakcji. Myślimy o eventach, na których przedstawimy nasze wypieki, będą gadżety i konkursy z nagrodami.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyraba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

2 Lauren Barfield

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutki

Katarzyna Kaleta
Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub DPD Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!