WCZYTYWANIE

Menu

Wzrostowy rekord! Marta Matejko nową przyjmującą DPD Legionovii!

Nigdy w historii naszego klubu nie grała w nim aż tak wysoka zawodniczka! Do DPD Legionovii dołączyła mierząca 197 cm wzrostu przyjmująca Marta Matejko!

Ostatni sezon dwudziestoletnia zawodniczka spędziła w pierwszoligowej Szóstce Mielec. Wcześniej grała w silnej młodzieżowej ekipie Orła Malbork. Jej ogromny potencjał dostrzegł selekcjoner reprezentacji Polski Jacek Nawrocki, który przed rokiem powołał ją do szerokiego składu reprezentacji Polski.

Ogromnie się cieszę z możliwości gry w DPD Legionovii – powiedziała zaraz po podpisaniu kontaktu szczęśliwa zawodniczka – Dołożę wszelkich starań, aby nie zawieść trenerów i wypracować pożądany poziom umiejętności. To dla mnie wyzwanie i wielka radość!

Po zakończeniu sezonu Marta przyjechała do Legionowa, gdzie pod okiem naszych szkoleniowców przeszła kilkudniowe testy. Ich wynikiem było podpisanie umowy.

Marta przyjechała do nas na testy i zaprezentowała się na tyle pozytywnie, że postanowiliśmy dać jej szansę – mówi II trener DPD Legionovii Adrian Chyliński – Wyróżnia się wspanialymi warunkami fizycznymi, jeśli chodzi o aspekty siatkarskie, posiada bardzo dobry blok i trudną zagrywkę. W kwestiach motoryki i techniki jest bardzo dużo pracy do wykonania, jednak Marta jest tego świadoma i gotowa do ciężkiej pracy, którą- jak pokazała na testach – bardzo lubi. Jest bardzo pozytywną osobą, dostała od nas szansę, którą – miejmy nadzieję – wykorzysta!

fot. Dariusz Stoński  https://www.facebook.com/DariuszStonskiPhotography/

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych