WCZYTYWANIE

Menu

Z Aluprofem zagramy na maksa!

A dlaczego nie powalczyć z faworytem? Na pewno to dobre pytanie. I my znamy na nie odpowiedź, bo pewne jest, że walczyć będziemy na 100%. Bo kończący się sezon jest dla nas rokiem walki nieustającej!
Zdziesiątkowani przez urazy, w tym kilka poważnych eliminujących nam na wiele miesięcy praktycznie pół drużyny (!), cały rok graliśmy pod presją. Kibice często nie wiedzieli, że stojące „w kwadracie” młodzież i rekonwalescentki tak naprawdę nie zawsze mogły wejść na parkiet. A na nim pół zespołu grało tylko dzięki naszej cudotwórczyni, Kasi. Dziwny sezon… W ostatnim choćby meczu walczyliśmy o awans do ósemki, wywalczyliśmy go drżąc, czy coś się komuś nie stanie. Iga grała na środku, Natalia dała zmianę grającej z bólem Marcie, a do zmiany mogły wejść dwie… złote juniorki, po tygodniu grania. Każdy zresztą widział, że grające Malwina i Monika słaniały się na nogach. Ale to było. Teraz gramy z Bielskiem o 5-6 miejsce. Ponieważ to najlepszy rok historii naszego klubu wierzymy, ze wszystko jest możliwe. Bądźcie z nami, potrzebujemy Was!!! Bo skoro w Młodej lidze mamy srebro, juniorki są Mistrzem Polski, w finałach kadetki (w sobotę zapewniły sobie finał) i młodziczki, to i nasze orlenligowe dziewczyny powalczą o więcej…

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych