WCZYTYWANIE

Menu

Z Aluprofem zagramy na maksa!

A dlaczego nie powalczyć z faworytem? Na pewno to dobre pytanie. I my znamy na nie odpowiedź, bo pewne jest, że walczyć będziemy na 100%. Bo kończący się sezon jest dla nas rokiem walki nieustającej!
Zdziesiątkowani przez urazy, w tym kilka poważnych eliminujących nam na wiele miesięcy praktycznie pół drużyny (!), cały rok graliśmy pod presją. Kibice często nie wiedzieli, że stojące „w kwadracie” młodzież i rekonwalescentki tak naprawdę nie zawsze mogły wejść na parkiet. A na nim pół zespołu grało tylko dzięki naszej cudotwórczyni, Kasi. Dziwny sezon… W ostatnim choćby meczu walczyliśmy o awans do ósemki, wywalczyliśmy go drżąc, czy coś się komuś nie stanie. Iga grała na środku, Natalia dała zmianę grającej z bólem Marcie, a do zmiany mogły wejść dwie… złote juniorki, po tygodniu grania. Każdy zresztą widział, że grające Malwina i Monika słaniały się na nogach. Ale to było. Teraz gramy z Bielskiem o 5-6 miejsce. Ponieważ to najlepszy rok historii naszego klubu wierzymy, ze wszystko jest możliwe. Bądźcie z nami, potrzebujemy Was!!! Bo skoro w Młodej lidze mamy srebro, juniorki są Mistrzem Polski, w finałach kadetki (w sobotę zapewniły sobie finał) i młodziczki, to i nasze orlenligowe dziewczyny powalczą o więcej…

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyraba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

2 Lauren Barfield

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutki

Katarzyna Kaleta
Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub DPD Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!