WCZYTYWANIE

Menu

Z pilankami o opuszczenie strefy spadkowej

Jutro o 14.45 kolejne starcie LSK w Arenie Legionowo! Nasz zespół podejmować będzie ekipę Enea PTPS Piła.

Pilanki plasują się po dziewięciu rozegranych kolejkach na dobrym, szóstym miejscu w ligowej tabeli. Bez cienia wątpliwości zespół i sztab szkoleniowy dowodzony przez trenera Jacka Pasińskiego jest zadowolony z dotychczasowego przebiegu zmagań w swoim wykonaniu. Enea PTPS znalazła  tym sezonie sposób m.in. na Polski Cukier Muszyniankę Muszyna i Pałac Bydgoszcz.

Przed sezonem obaj jutrzejsi rywale mierzyli się dwukrotnie w meczach towarzyskich. W Legionowie lepsze były gospodynie (3:0), zaś w Bobolicach to pilanki wygrały w trzech partiach.

Ewentualne zwycięstwo Legionovii może zaowocować opuszczeniem przez nią lokaty barażowej, jednak zależne to będzie nie tylko od wyniku spotkania legionowianek. Do tego jednak jeszcze daleka droga, bowiem pilanki niewątpliwie również nie zrezygnują z ataku na czołową „piątkę” LSK.

Podczas meczu organizatorzy rozlosują wśród kibiców kolejne atrakcyjne nagrody. Przerwy pomiędzy setami po raz kolejny uświetnią dziewczęta z Akademii Cheerleaders Victoria!

 

fot. R.Glapiak

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych