WCZYTYWANIE

Menu

Z pilankami o opuszczenie strefy spadkowej

Jutro o 14.45 kolejne starcie LSK w Arenie Legionowo! Nasz zespół podejmować będzie ekipę Enea PTPS Piła.

Pilanki plasują się po dziewięciu rozegranych kolejkach na dobrym, szóstym miejscu w ligowej tabeli. Bez cienia wątpliwości zespół i sztab szkoleniowy dowodzony przez trenera Jacka Pasińskiego jest zadowolony z dotychczasowego przebiegu zmagań w swoim wykonaniu. Enea PTPS znalazła  tym sezonie sposób m.in. na Polski Cukier Muszyniankę Muszyna i Pałac Bydgoszcz.

Przed sezonem obaj jutrzejsi rywale mierzyli się dwukrotnie w meczach towarzyskich. W Legionowie lepsze były gospodynie (3:0), zaś w Bobolicach to pilanki wygrały w trzech partiach.

Ewentualne zwycięstwo Legionovii może zaowocować opuszczeniem przez nią lokaty barażowej, jednak zależne to będzie nie tylko od wyniku spotkania legionowianek. Do tego jednak jeszcze daleka droga, bowiem pilanki niewątpliwie również nie zrezygnują z ataku na czołową „piątkę” LSK.

Podczas meczu organizatorzy rozlosują wśród kibiców kolejne atrakcyjne nagrody. Przerwy pomiędzy setami po raz kolejny uświetnią dziewczęta z Akademii Cheerleaders Victoria!

 

fot. R.Glapiak

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych