WCZYTYWANIE

Menu

Z Radomką o przełamanie

Już w sobotę o 18.00 podejmiemy w DPD Arenie Legionowo przedostatnią w ligowej tabeli E.Leclerc Radomkę Radom.

Osłabione kadrowo siatkarki DPD Legionovii w ostatniej kolejce przegrały w Kaliszu 1:3. Doskonała praca klubowych fizjoterapeutek sprawia, że już dwa dni po wspomnianym meczu kontuzjowana Julie Oliveira Souza dołączyła do zespołu na treningach i w sobotę ekipa trenera Chiappiniego powinna już zagrać w komplecie.

E.Leclerc Radomka Radom to przedostatni zespół w ligowej tabeli z dorobkiem dwóch punktów i bez zwycięstw na koncie. Przed ostatnią kolejką ze stanowiskiem pożegnał się trener Jacek Skrok, którego zastąpił Adam Grabowski. W debiucie jego ekipa uległa Enea PTPS-owi Piła 0:3.

W radomskiej ekipie występuje kilka dobrze znanych kibicom ligowej siatkówki zawodniczek, wśród których wymienić można rozgrywającą Paulinę Szpak, przyjmującą Emilię Muchę czy libero Agatę Witkowską. Na pozycji atakującej występuje wyróżniająca się w LSK Marharyta Azizova, zaś na środku siatki reprezentantka Argentyny Julietta Lacazano.

Ekipa DPD Legionovii jest w pełni zmobilizowana przed sobotnim starciem. Szkoleniowcy przestrzegają swoje podopieczne przed lekceważeniem rywalek, podchodząc do nich z pełnym szacunkiem. Niemniej, to właśnie nasz zespół zdaje się być faworytem tego spotkania.

Zachęcamy wszystkich kibiców do przybycia do DPD Areny Legionowo, by po raz kolejny poczuć jej cudowną meczową atmosferę. Bilety dostępne w biurze klubu i przez Internet TUTAJ.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych