WCZYTYWANIE

Menu

Zacięty mecz z Policami na inaugurację!

W pierwszym meczu w grupie A nasze siatkarki nie dały rady rywalkom z Polic, choć mecz mógł się skończyć równie dobrze wynikiem odwrotnym, a o wyniku tie breaka zadecydowały… 2pkt! Nasze dziewczyny zdobyły w spotkaniu więcej punktów (105:103), to po dwugodzinnej walce musiały uznać wyższość przeciwniczek. Podopieczne trenera Wojciecha Lalka przegrały z drużyną Chemika prowadzoną przez Joannę Mirek 2:3 (22:25, 21:25, 25:19, 25:19, 13:15). Najlepszą siatkarką spotkania została przyjmująca Chemika Ewelina Karsztun.

W tym sezonie dla nas Młoda Orlen Liga Kobiet ma zupełnie inne znaczenie niż w minionych sezonach. To ważny element przygotowań ekipy juniorek do Mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej. W tym sezonie bowiem nasze juniorki to w dużej części… ubiegłoroczne kadetki! Bo juniorki to z kolei już seniorki i kilka z nich zagra w Orlen lidze. No takie jest prawo upływającego czasu. I chyba fajnie, bo o to chodzi. Każda z młodych dziewczyn marzy aby zagrać w dorosłej drużynie w Orlen lidze. A wcześniej kadetki chcą zająć miejsce w ekipie juniorek, również ubiegłorocznych Mistrzyń Polski. Dlatego MLK to wspaniała okazja do ogrywania tych młodych dziewczyn. W tym sezonie postanowiliśmy wspólnie z LTS-em, że na tym etapie zagrają juniorki właśnie. Tym fajniej, że dziewczyny postawiły się ekipie z Polic i zabrakło do zwycięstwa doświadczenia i zimnej krwi. Oby tak dalej. Obyśmy kolejne meczy wygrywali:-)

>> przejdź do fotogalerii

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych