WCZYTYWANIE

Menu

Žana Zdovc Sporer dołącza do składu pierwszego zespołu!

W dniu zamknięcia okienka transferowego sztab szkoleniowy i zarząd naszego klubu zdecydowały o zgłoszeniu do udziału w rozgrywkach LSK słoweńskiej przyjmującej Žany Zdovc Sporer.

Urodzona w roku 2002 seniorska reprezentantka Słowenii trafiła do naszego klubu przed rozpoczęciem tego sezonu. Zgodnie z przepisami CEV jej zgłoszenie do gry jest możliwe dopiero w roku, w którym kończy 18 lat.

Od początku sezonu Žana trenuje z ekipą trenera Chiappiniego, który również sprawdzał jej dyspozycję w meczach towarzyskich. Dziś Słowenka została oficjalnie zgłoszona do składu i będzie do dyspozycji szkoleniowca już w meczu z E.Leclerc Radomką Radom. Zawodniczka jest związana z DPD Legionovią trzyletnim kontraktem.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych