WCZYTYWANIE

Menu

Zapowiedź meczu z atomem

Już w tą niedzielę (20.11) o godzinie 17:00 w hali 100lecia w Sopocie będziemy walczyć z drużyną, która jeszcze przed sezonem miała bić się o europejskie puchary.
Niestety przez problemy z tytularnym sponsorem Atom Trelf Sopot nie jest już tym samym zespołem co w poprzednim sezonie, doszło do zmian kadrowych i w popularnych Atomówkach z poprzedniego sezonu zostały tylko Magdalena Damaske, Justyna Łukasik, Klaudia Kulig.
Więc nie możemy przywiązywać większej uwagi do statystyk, które pojawiają się na różnych portalach sportowych mówiących o naszych ośmiu porażkach w ciągu ostatnich ośmiu spotkaniach z ówczesnym PGE Atom Trefl Sopot .
Podchodzimy do tego meczu z chłodną głową i pełną koncentracją, wyciągnęliśmy wnioski po fatalnym meczu z Bydgoszczą, jesteśmy głodni zwycięstwa i nastawieni na walkę o każdą piłkę.
Atom Trefl Sopot vs Legionovia to rywalizacja przede wszystkim młodości, mimo, że obie drużyny mają w swoich składach reprezentantki Polski w różnych kategoriach wiekowych to średnia wieku obu drużyn w niedzielnym meczu to niecałe 22Lata.
Trenujemy ciężko i mamy nadzieję, że naszą pracę pozytywnie zweryfikuje parkiet w Hali 100lecia.
Trzymajcie za nas kciuki, a my widzimy się w Arenie Legionowo już 28.11 na meczu telewizyjnym z Rzeszowem!

#gonovia

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych