WCZYTYWANIE

Menu

Zbyszko Company nowym Partnerem Legionovii

Miło nam poinformować, że nowym Partnerem naszego klubu została Firma Zbyszko Company. Przedstawiciele tego znanego na krajowym, i nie tylko, rynku producenta napojów i wody mineralnej postanowili docenić wyniki Legionovii osiągane od kilku sezonów i włączyć się aktywnie w rozwój klubu. Poniżej zamieszczamy oficjalny komunikat Firmy.

„W uznaniu dla licznych sukcesów siatkarek z Legionovii firma Zbyszko Company podjęła decyzję o zostaniu oficjalnym partnerem zespołu, który z roku na rok umacnia swoją pozycję w siatkarskiej ekstraklasie, a jego drużyny młodzieżowe są od dwóch sezonów Mistrzyniami Polski Kadetek i Juniorek.

Firmę Zbyszko wszyscy znają dzięki kultowym już napojom: 3 Cytryny, Roko i Polo Cockta, ale w tym roku firma wprowadziła na rynek produkty dedykowane dla sportowców – wodę Veroni Energy, Veroni Sport i Veroni Hydration. To rozwinięcie dobrze wszystkim znanej od wielu lat marki Veroni Mineral o nowe wody funkcjonalne w designerskiej butelce o pojemności 700 ml. Nowe produkty przeznaczone są zarówno dla osób uprawiających sport jak również dla ludzi aktywnych fizycznie i umysłowo.

Współpraca z zespołem z Legionowa to kolejny krok zbliżający firmę Zbyszko Company do świata sportu – w tym roku pojawiła się ona ze swoimi nowościami na licznych imprezach sportowych i wspierała różnego rodzaju inicjatywy o tematyce sportowej na terenie całego kraju.

Obie strony mają nadzieję na długą i owocną współpracę, która zaowocuje licznymi sukcesami.”

Pozostaje nam jedynie się cieszyć i dalej ciężko pracować. Dziękujemy nowym Partnerom klubu za zaufanie, a Kibicom możemy uchylić rąbka tajemnicy informując, że Firma przewidziała sporo atrakcji dla naszych fanów podczas meczów i nie tylko.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyraba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

2 Lauren Barfield

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutki

Katarzyna Kaleta
Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub DPD Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!