WCZYTYWANIE

Menu

Zimny prysznic w Arenie

Po dobrym występie z zeszłego tygodnia przyszedł czas na zimny prysznic: Legionovia przegrała na własnym parkiecie z ostatnim w tabeli MKS-em Dąbrowa Górnicza.

Przyjezdne przeważały na dystansie całego meczu. W pierwszych dwóch partiach szybko wychodziły na prowadzenie, którego nie oddawały  już do końca pomimo ambitnych prób pościgu w wykonaniu legionowianek. Nieco inny był scenariusz ostatniego, trzeciego seta, w którym – po równej walce i prowadzeniu Legionovii na początku – zabrakło sił w końcówce, w której goście „odskoczyli”. Dąbrowianki zasłużenie wywalczyły komplet punktów w czwartej kolejce.

W przerwie po drugim secie w Arenie doszło do miłego wydarzenia, jakim były przyjęte oświadczyny jednego z kibiców. Szczęśliwa para została obdarowana prezentem od naszego partnera Opel Nexteam: do ślubu pojedzie flagową limuzyną niemieckiej marki, jaką jest najnowszy Opel Insignia.

Legionovia Legionowo – MKS Dąbrowa Górnicza, 0:3 (20:25, 20:25, 19:25)

MKS: Tobiasz, Trivunović, Puchartova, Martiniuc, Polak, Sikorska i Drabek (libero) oraz  Baidiuk, Dreczka

Legionovia: Szpak, Jasek, Mikołajewska, Bączyńska, Alagierska, Pacak, Korabiec (libero) oraz Mielczarek, Grabka, Rasińska, Damaske

MVP: Ewelina Tobiasz

fot. R. Glapiak

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyraba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

2 Lauren Barfield

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutki

Katarzyna Kaleta
Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub DPD Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!