WCZYTYWANIE

Menu

Zimny prysznic w Arenie

Po dobrym występie z zeszłego tygodnia przyszedł czas na zimny prysznic: Legionovia przegrała na własnym parkiecie z ostatnim w tabeli MKS-em Dąbrowa Górnicza.

Przyjezdne przeważały na dystansie całego meczu. W pierwszych dwóch partiach szybko wychodziły na prowadzenie, którego nie oddawały  już do końca pomimo ambitnych prób pościgu w wykonaniu legionowianek. Nieco inny był scenariusz ostatniego, trzeciego seta, w którym – po równej walce i prowadzeniu Legionovii na początku – zabrakło sił w końcówce, w której goście „odskoczyli”. Dąbrowianki zasłużenie wywalczyły komplet punktów w czwartej kolejce.

W przerwie po drugim secie w Arenie doszło do miłego wydarzenia, jakim były przyjęte oświadczyny jednego z kibiców. Szczęśliwa para została obdarowana prezentem od naszego partnera Opel Nexteam: do ślubu pojedzie flagową limuzyną niemieckiej marki, jaką jest najnowszy Opel Insignia.

Legionovia Legionowo – MKS Dąbrowa Górnicza, 0:3 (20:25, 20:25, 19:25)

MKS: Tobiasz, Trivunović, Puchartova, Martiniuc, Polak, Sikorska i Drabek (libero) oraz  Baidiuk, Dreczka

Legionovia: Szpak, Jasek, Mikołajewska, Bączyńska, Alagierska, Pacak, Korabiec (libero) oraz Mielczarek, Grabka, Rasińska, Damaske

MVP: Ewelina Tobiasz

fot. R. Glapiak

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych