WCZYTYWANIE

Menu

Zmiany, zmiany…

O części zmian już wiecie. Odejdzie kilka zawodniczek, każda z innych względów. Po odejściu trenera Strzałkowskiego po kilku latach pobytu w Legionowie na pewno odejdą siatkarki, dla których rozpoczął się czas, gdy poczuły potrzebę zmiany otoczenia i celów. Po trzech latach gry w naszych barwach nowe wyzwania postanowiły postawić przed sobą Kasia Połeć i Monika Bociek. Obie w trakcie gry u nas pokazały się w reprezentacji Polski seniorek, co jest ważne szczególnie dla Moniki, która dostała szansę gry w Orlen lidze i wykorzystała ją. Teraz spróbują obie gry w klubach konkurujących z nami. Podobnie zresztą jak Katarzyna Wawrzyniak. Ona pewnie również zagra w lidze, przez rok u nas jakoś nie odnalazła się. Na pewno rozstanie się z nami także Iga Chojnacka. Nasza wychowanka i ubiegłoroczna kapitan chce zagrać w klubie z ligowej czołówki i szczerze jej tego życzymy. Prawdopodobnie odejdzie też Klaudia Grzelak. Przez rok zmagała się z kontuzją, jest już jednak zdrowa i aż rwie się do gry. Ponieważ chcemy aby dalej się rozwijała teraz wspólnie zastanawiamy się co dalej. Najbliższe dni wyjaśnią wszystko. Odchodzą więc dwie środkowe, atakująca, rozgrywająca, może przyjmująca. Kto się pojawi? Będą powroty! To pewnie naszych kibiców ucieszy. Będą też nowe twarze, i na pewno jak to zawsze u nas jest, szansę dostaną nasze młode zawodniczki z drużyny Mistrzyń Polski Juniorek. Kto wie, może nawet i kadetki! Wiemy, że te które zostają oraz kilka dziewczyn które pojawi się w Legionowie i przywdzieje nasze barwy stworzy dobry zespół. Wierzymy, że mocniejszy niż poprzedni albo taki, który będzie miał nieco więcej szczęścia po prostu. Za kilka dni zaczniemy informować Was o szczegółach i przedstawiać nowe (ale i „stare”) twarze.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych