WCZYTYWANIE

Menu

Zmiany, zmiany, zmiany…

No tak się niestety stało, że musieliśmy znów zmienić terminy meczów w Arenie… Straszny ten rok pod tym względem, bo brak wolnych terminów w Arenie to wielkie komplikacje dla nas, dla Was, Kibiców. W pierwszej rundzie 2/3 meczów zagraliśmy na wyjeździe, teraz z uwagi na brak tych terminów oraz powołania do kadry juniorek dla 4 naszych siatkarek, zagramy dopiero pod koniec stycznia… Ale za to właśnie od wtedy dostaniecie dawkę meczów w Legionowie wręcz bombową! Dużo będzie grania u nas, oj dużo. I oby takiego, o jakie nam chodzi. Takiego jak choćby w meczu z Dąbrową w grudniu!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych