WCZYTYWANIE

Menu

Zmiany, zmiany…

No tak. W składzie zespołu niewielkie co prawda, ale postaramy się wyjść na przeciw Waszym sugestiom i oczekiwaniom Drodzy Kibice w kilku innych kwestiach. Jak co roku poddamy liftingowi stronę klubową. Będzie czytelniejsza, pojawią się w niej nowe elementy, nowe okienka. Może w końcu uda się Wam także aktywniej na niej poszaleć, w końcu może odżyje Forum? Więcej napiszemy o naszych dziewczynach, z każdą zrobimy wywiad rzekę. Nie kilka krótkich pytań, spróbujemy wycisnąć z nich coś więcej! Więcej też dowiecie się członkach sztabu. Wyjaśnimy Wam również dlaczego tak młody zespół… odmłodziliśmy. No i napiszemy zanim zaczniemy przygotowania jakie mamy plany na okres przygotowawczy sezonu 2015/2016. Więcej też będzie się działo na stronie LTS, choć u naszej młodzieży ciągle się coś dzieję. No i będą zmiany na facebooku, zacznie żyć twitter. A, jeszcze jedno. Spróbujemy razem z Klubem Kibica powalczyć o nowych żołnierzy do tej naszej małej, ale niesamowicie sprawnej armii! Warto wstąpić w jej szeregi…

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych