WCZYTYWANIE

Menu

Zmiany, zmiany…

No tak. W składzie zespołu niewielkie co prawda, ale postaramy się wyjść na przeciw Waszym sugestiom i oczekiwaniom Drodzy Kibice w kilku innych kwestiach. Jak co roku poddamy liftingowi stronę klubową. Będzie czytelniejsza, pojawią się w niej nowe elementy, nowe okienka. Może w końcu uda się Wam także aktywniej na niej poszaleć, w końcu może odżyje Forum? Więcej napiszemy o naszych dziewczynach, z każdą zrobimy wywiad rzekę. Nie kilka krótkich pytań, spróbujemy wycisnąć z nich coś więcej! Więcej też dowiecie się członkach sztabu. Wyjaśnimy Wam również dlaczego tak młody zespół… odmłodziliśmy. No i napiszemy zanim zaczniemy przygotowania jakie mamy plany na okres przygotowawczy sezonu 2015/2016. Więcej też będzie się działo na stronie LTS, choć u naszej młodzieży ciągle się coś dzieję. No i będą zmiany na facebooku, zacznie żyć twitter. A, jeszcze jedno. Spróbujemy razem z Klubem Kibica powalczyć o nowych żołnierzy do tej naszej małej, ale niesamowicie sprawnej armii! Warto wstąpić w jej szeregi…

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych