WCZYTYWANIE

Menu

Zmieniamy nieznacznie wygląd naszej strony

Odpowiadamy na Wasze sugestie i zmieniamy nieznacznie wygląd naszej strony oraz jej układ. Ta, którą znacie od roku spodobała się Wam zarówno w wersji na komputer, jak i ten na tablet i smartfon. Lekkie zmiany jednak na Waszą prośbę zajdą w samej stylistyce, ale dalej łatwo odnajdziecie wszystkie interesujące Was informacje i stałe pozycje na liście do cotygodniowego przeczytania. No, może nawet codziennego, bo już za około 2-3 tygodnie będzie dużo więcej materiałów filmowych na YouTube, wywiadów, fajnych zdjęć czy innych ciekawostek. Ożyją wkrótce Instagram, Twitter. Nowe dziewczyny powiedzą więcej o sobie, również nowi ludzie w sztabie. A i swoje zeszłoroczne odpowiedzi w cyklu „Kto pyta ten… wie!” zaktualizują te z siatkarek które zostają. Może coś im się zmieniło przez te dwa – trzy sezony! Generalnie będzie tak, jak sobie życzyliście. Dziękujemy więc za sugestie Klubowi Kibica i aktywnym fanom piszącym do klubu. Aaaa… I dowiecie się więcej o naszych Sponsorach. Często to jedynie znane Wam logo, niektórzy są przecież z nami od lat. Ale nie zawsze wiecie czym się zajmują, a warto się dowiedzieć! Niektórzy dbają o nasze zdrowie, zaspakajają nasze gusta smakowe i apetyt, inni świadczą usługi, pomagają wyremontować dom czy mieszkanie lub naprawić czy zainstalować w nim oświetlenie. Są tacy, bez których trudno żyć w ogóle, bo bez wody, prądu, gazu jest to praktycznie niemożliwe! Są tacy, którzy pomogą w wielu innych obszarach. A jeszcze inni… ratują ludzkie życie. Warto wiedzieć więcej o tych, dla których siatkówka to ciekawy sport w który warto zainwestować. Zgadzamy się z nimi! Słowem lada moment wprowadzamy trochę zmian. Potem królowały będą już tylko sport i to, co wokół niego!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych