WCZYTYWANIE

Menu

Zuzanna Górecka: Nie zamierzam zwalniać tempa!

O swoich odczuciach odnośnie meczu z Energa MKS-em Kalisz opowiedziała MVP tego spotkania Zuzanna Górecka.

Legionovia.pl: -Zanotowałaś kapitalny start swojej przygody z „dorosłą” siatkówką – jak udaje Ci się zachować w tym wszystkim taką pokorę?

Zuzanna Górecka: –Przede wszystkim bardzo dziękuję wszystkim za gratulacje, ale to dopiero początek. Do wszystkiego podchodzę z pokorą,wiem, ile jeszcze pracy przede mną i nie zamierzam zwalniać tempa!

-Mecz z Energa MKS-em Kalisz był wymarzony pod względem sportowym – przez większość czasu dominowałyście na boisku i zdaje się, że miałyście ogromna przewagę taktyczną. Na ile przygotowanie merytoryczne ułatwiło Wam grę?

-To prawda, miałyśmy dobrze rozpisany zespół rywalek. Zdecydowanie lepiej się gra, gdy wiemy, co przeciwnik w danym momencie może zagrać, ale w tym meczu kluczem do sukcesu była nasza dobra gra.

-Jakie to uczucie, debiutować we własnej hali w stulecie odzyskania Niepodległości przy pełnej hali i huraganowym dopingu?

-Myślę, że nie ma lepszej okazji do zwycięstwa, niż tak ważny dla nas wszystkich dzień. Kibice spisali się rewelacyjnie. Bez nich to wszystko by tak nie wyglądało. Kawał dobrej roboty. Dziękujemy!

Teraz przed Wami dwa wyjazdy do Łodzi – namówimy Cię na przedmeczowe przewidywania?

-Skupiamy się na najbliższym meczu. Jedziemy walczyć i chcemy pokazać się z jak najlepszej strony.

 

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych